World Explorer - výrazný a pohodlný, rafinovaný a prostorný - tyto a další vlastnosti charakterizují World Explorer. Nejenže patří mezi naše nejrychlejší lodě, ale je také jednou z našich nejlepších lodí s šesti úrovněmi luxusního ubytování. Osobní prostor je výjimečný. Každé apartmá má buď soukromý průchozí, nebo francouzský balkon s přímým výhledem na oceán. World Explorer nabízí také spoustu veřejných prostor, kde si můžete odpočinout po dni stráveném venku, včetně proskleného vyhlídkového salonku pro klidné rozjímání a výhled na celé panorama, salonku Explorer pro posezení u skleničky a povídání a knihovny pro intimnější odpočinek a čtení. Prezentace a diskuse se konají ve vyhrazeném přednáškovém sále. Zdravotní a wellness zázemí zahrnuje venkovní dráhu, malou posilovnu a saunu a také lázně s převlékárnami, sprchami a skříňkami. Pro aktivní dobrodruhy jsou připraveny doplňky jako jízda na kajaku, kempování a stand-up paddleboarding.


Technické informace:

Kapacita: 172 pasažérů (140 u programu Antarctic Express)
Personál a posádka: 130
Ponor: 4,7 m
Šířka: 19 m
Registrace: Portugalsko
Záchranné čluny: 2 plně uzavřené
Délka: 126 m
Ledová třída: 1B
Cestovní rychlost: 16 uzlů, na otevřené vodě
Motory: 2 x Rolls Royce 9,000 kw hybrid diesel/electric
Vybavení: hlavní restaurace, Fitness center, Sauna, Explorer Lounge, Panorama Lounge, L'Occitane Spa, přednáškový sál, Polar Boutique, venkovní bazén,

MAGS - Micro Auto Gasification System (MAGS) je špičkový systém v oboru, který přeměňuje odpad na energii přímo v místě jeho vzniku. Systém MAGs eliminuje dopady přepravy odpadu na životní prostředí a nabízí inovativní prvek udržitelnosti, který překračuje všechny průmyslové standardy.

Venkovní dráha - venkovní stezka na palubě 8 nabízí skvělý způsob, jak zůstat na palubě lodi World Explorer aktivní; můžete se vydat na cestu a zároveň se kochat úžasnou krajinou a možnostmi pozorování divoké zvěře, které polární oblasti nabízejí.

Vyhlídková zóna na palubě č.8 nabízí velkorysé možnosti pozorování polární krajiny a využití okamžiku při setkání s divokou zvěří. Jsou zde také vyhřívaná sedadla, která umožňují optimální pohodlí při pobytu na palubě.

Třída: 1B
Kapacita: 172 pasažérů
Kajuty: 80
Délka: 126 metrů
Rychlost: 16 uzlů metrů

Kajuty

Triple

Obsazenost
1 - 3
Počet lůžek
jednolůžek: 3
Velikost
23m2

Owner's Suite

Obsazenost
1 - 2
Počet lůžek
dvojlůžek: 1
Velikost
33m2

Infinity Suite

Obsazenost
1 - 2
Počet lůžek
dvojlůžek: 1
Velikost
25m2

Veranda Suite

Obsazenost
1 - 2
Počet lůžek
dvojlůžek: 1
Velikost
20m2

Superior Suite

Obsazenost
1 - 2
Počet lůžek
dvojlůžek: 1
Velikost
26m2

Deluxe Suite

Obsazenost
1 - 2
Počet lůžek
dvojlůžek: 1
Velikost
31m2

Výrazná, pohodlná a prostorná expediční loď pro 172 hostů je plně balkonová a pouze s apartmány, ideální pro polární průzkum. Je to jedna z nejlepších lodí v naší flotile a nabízí šest úrovní luxusního ubytování.

Plavby s lodí World Explorer

Všechny plavby