Poslední přírůstek do flotily QUARK. Supermoderní plavidlo nabízející komfort na expedičních plavbách.

Třída: 1A+, PC6
Kapacita: 199 pasažérů
Kajuty: 80
Délka: 128 metrů
Šířka: 17,6 metrů

Nejnovější loď naší flotily, Ultramarine, je navržena tak, aby překonávala hranice známého polárního průzkumu, aby objevovala nová místa a aby vás vtáhla do toho nejlepšího, co tato oblast nabízí.

Ultramarine je vybavena dvěma dvoumotorovými vrtulníky a nabízí nejrozsáhlejší portfolio dobrodružných aktivit v oboru, nejprostornější apartmá ve své kategorii, úchvatné veřejné prostory a více venkovních prostor pro pozorování divoké přírody než ostatní expediční lodě její velikosti. Nabízí také inovativní kombinaci prvků udržitelnosti, které překračují všechny průmyslové standardy.

Díky tomu všemu a dalším vlastnostem je Ultramarine připravena poskytnout dokonalý zážitek z polární expedice.

Technické informace:

Délka: 128 m
Ponor: 5,1 m
Kapacita: 199 pasažérů
Personál a posádka: 140
Registrace: Marshallovy ostrovy
Záchranné čluny: 4, plně uzavřené
Ledová třída: 1A+, PC6
Cestovní rychlost: 16 uzlů, na otevřené vodě
Vrtulníky: 2 dvoumotorové vrtulníky Airbus H145
Vybavení: Balena restauran, Bistro 487, Tundra Sauna, Tundra Spa, Fitness center, Panorama bar and Lounge, Ambassador Theatre, Polar Boutique

Čtyři nástupní místa - díky naloďovacím místům na pravoboku, levoboku a zádi lodi můžeme naložit a naložit lodě Zodiac rychleji, bezpečněji a snadněji než kdykoli předtím.

Hangáry Zodiac na vodní hladině - vnitřní hangár pro zodiaky umožňuje rychle a bezpečně vylodění dvaceti zodiaků Ultramarine. Tento jedinečný systém umožňuje hostům vystoupit z lodi za poloviční dobu než na jiných plavidlech.

MAGS - Micro Auto Gasification System (MAGS) je špičkový systém v oboru, který přeměňuje odpad na energii přímo v místě jeho vzniku. Systém MAGs eliminuje dopady přepravy odpadu na životní prostředí a nabízí inovativní prvek udržitelnosti, který překračuje všechny průmyslové standardy.

Vyhlídková zóna na palubě č.5 nabízí velkorysé možnosti pozorování polární krajiny a využití okamžiku při setkání s divokou zvěří.

Plavby

Všechny plavby